Cleamen 510 - DEZI PP - Drogerie Teplice

Přejít na obsah
Cleamen 510 DEZI PP


Koncentrovaný tekutý prostředek určený k dezinfekci ploch a předmětů v potravinářství, stravovacích provozech, ve zdravotnictví, ve veřejných prostorách, a v dalších činnostech epidemiologicky závažných (např. dezinfekce provozoven kosmetiky, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, holičství, masérské a rekondiční služby, solária a pod.). Použité složky nenarušují materiál dezinfikovaných ploch a nástrojů.
SPEKTRUM ÚČINNOSTI
Baktericidní
na bakterie G+ (grampozitivní) a G- (gramnegativní)
Fungicidní
na vegetativní buňky a na spóry
Biocidní
2, 4 (domácnost, zdravotnictví, potravinářský průmysl)
Výhody použití:

Přípravek má širokospektrální účinnost a použité dezinfekční a pomocné složky nenarušují materiál dezinfikovaných ploch a nástrojů ( nerezová ocel, plasty, laminované povrchy ). Příjemná vůně kryje dezinfekční pachy.

Použití:
 
Přípravek nařeďte podle požadované účinnosti (viz tabulka) a nanášejte na dezinfikované plochy pomocí rozprašovače tak, aby povrch zůstal rovnoměrně vlhký. Na větší podlahové plochy nanášejte dezinfekci pomocí mopu a vědra. Povrch nestírejte do sucha !
 
Dezinfekci nechte působit na ploše požadovanou dobu (viz tabulka). Případné zaschnutí není na závadu. Po uvedené době je povrch dezinfikován. V průběhu této doby se nesmí plochy umývat ani stírat - proces dezinfekce by se předčasně ukončil.
 
Před aplikací dezinfekce musí být povrch suchý, čistý a zbavený všech nečistot, jinak nebude dezinfekce dokonale účinná. Tato dezinfekce nezastupuje mycí roztok !
 
Pro dávkování použijte pumpičku s dávkou 2 ml, nebo odměrku s dávkou 10-25 ml.
Ředění
Baktericidní účinek spektra A
Baktericidní účinek spektra V
na bakterie G+
na bakterie G-
na vegetativní buňky
na spory
Účinná koncentrace a nezbytná doba působení
30 minut
30 minut
30 minut
30 minut
1 litr
2,5 - 10 ml
2,5 - 10 ml
2,5 - 10 ml
2,5 - 10 ml
10 litrů
25 - 100 ml
25 - 100 ml
25 - 100 ml
25 - 100 ml
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Prostředek obsahuje následující účinné biocidní látky (g/100g směsi):
kvartérní amoniové sloučeniny, benzyl-C12-16-alkyldimethyl chloridy (EC: 270-325-2): 9,8g
propan-2-ol (EC: 200-661-7): 20,0g​
Návrat na obsah