Cleamen 570 - DEZI S - Drogerie

Váš nákup bez DPH celkem:
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cleamen 570 - DEZI S

STRÁNKY PRODUKTŮ
Vysoce koncentrovaný tekutý čistící a dezinfekční prostředek, který je určený pro desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, například holičství, kadeřnictví, kosmetika, masérské salony, solária, fitness studia, sauny, bazény apod. Používá se také v oblasti průmyslu k účinné dezinfekci ploch, předmětů a technologických zařízení při běžné údržbě.
Prostředek vyniká širokým spektrem účinku (baktericidním, fungicidním, mykobaktericidním, tuberkulocidním, virucidním), nízkou koncentrací pracovního roztoku (0,3 - 0,6%) a krátkou dobou působení (1 minuta). Současně zabezpečuje i dokonalé umytí povrchu. Neobsahuje chlór a odstraňuje více než 99,99 % vitálních forem mikroorganismů. Prostředek nenarušuje žádný materiál dezinfikovaných ploch a nástrojů.
Spektrum účinnosti:

Baktericidní
Fungicidní
Viruicidní


bakterie G+ a G- včetně TBC
většina mikroskopických hub.
HIV, adenoviry, papovaviry, rotaviry, hepatitida B a C (HBV, HCV)
Na menší plochy doporučujeme aplikovat naředěný prostředek (viz tabulka) mechanickým rozprašovačem ze vzdálenosti 40–50 cm. Na větší plochy aplikovat prostředek pomocí vědra a mopu. Prostředek lze použít i pro ponornou dezinfekci, například k dezinfekci pomůcek v holičství, kadeřnictví, kosmetických salónech, masérských salónech a pod. V tom případě naředit prostředek v poměru 1 : 100 s vodou (10 ml do 1 litru) a pomůcky nechat v pracovním roztoku 60 minut. Na závěr ošetřovaný povrch opláchnout vodou. Dezinfekci nechte působit na ošetřované ploše požadovanou dobu (viz tabulka). Případné zaschnutí není na závadu. Po uvedené době je povrch dezinfikován. V průběhu této doby se nesmí plochy umývat ani stírat - proces dezinfekce by se předčasně ukončil.
Pracovní roztok k přímému použití
Účinek na bakterie a plísně spektra: A, M, T, V
virucidní účinek HIV,HBV,HCV spektrum: B
pH koncentrátu: 6–8
Nezbytná doba působení:

1 minuta
60 minut
1 litr
5 ml
6 ml
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Nerozprašujte do otevřeného ohně! Přípravek obsahuje těkavé a hořlavé látky. Přípravek není vhodný pro dlouhodobé používání na plastové povrchy.

Prostředek obsahuje následující účinné biocidní látky (g/100g směsi):

- poly-(hexamethylenbiguanid) hydrochlorid (CAS: 32289-58-0): 9,0 g
- didecyl-(dimethyl)-amonium chlorid (EC: 230-525-2): 8,0 g
Provozovatel e-shopu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky