Cleamen 540 - DEZI AP - Drogerie

Váš nákup bez DPH celkem:
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cleamen 540 - DEZI AP

STRÁNKY PRODUKTŮ
Alkoholový dezinfekční prostředek je určen pro dezinfekci menších ploch jako jsou operační stoly, nástroje, zdravotnické prostředky, lůžka, gumová obuv, laboratorní přístroje a plochy vyžadující zvýšený dezinfekční režim.
Prostředek má vynikající dezinfekční účinky se širokým spektrem a vysokou spolehlivostí. Prostředek se používá NEŘEDĚNÝ. Neobsahuje chlór a odstraňuje více než 99,99% vitálních forem mikroorganismů. Prostředek není parfemovaný.
Spektrum účinnosti:

Baktericidní
Fungicidní
Biocidní typ


bakterie G+ a G- včetně TBC
většina mikroskopických hub.
2,4 (domácnost, zdravotnictví, potravinářský průmysl)
Na ošetřované plochy doporučujeme prostředek aplikovat mechanickým rozprašovačem ze vzdálenosti 40-50 cm. Nanesený prostředek neotírat. Prostředek lze použít i pro ponornou dezinfekci, například k dezinfekci pomůcek v holičství, kadeřniství, kosmetických salónech, masérských salónech a pod. Dezinfikované nástroje a pomůcky nechat v pracovním roztoku 15 minut. Před použitím opláchnout vodou.

Výhody použití:

Prostředek má vynikající dezinfekční účinky se širokým spektrem a vysokou spolehlivostí. Příjemná vůně kryje dezinfekční pachy.
Pracovní roztok k přímému použití
Účinek na bakterie a plísně spektra: A,V
Účinek na mykrobakterie spektra: M,T
pH koncentrátu: 6–8
Nezbytná doba působení:

15 minut
15 minut
běžná spotřeba na 1m²
10 ml
10 ml
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Nerozprašujte do otevřeného ohně! Přípravek obsahuje těkavé a hořlavé látky. Přípravek není vhodný pro dlouhodobé používání na plastové povrchy.
Prostředek obsahuje následující účinné biocidní látky (g/100g směsi):

- ethanol (CAS: 64-17-5): 20g
- propan-1-ol (CAS: 71-23-8): 40g
Provozovatel e-shopu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky