Cleamen 520 - DEZI PPM - Drogerie

Váš nákup bez DPH celkem:
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cleamen 520 - DEZI PPM

STRÁNKY PRODUKTŮ
Dezinfekční a čistící prostředek je určený pro vlhký úklid. Lze použít ve veřejných prostorách, ve zdravotnictví (včetně dezinfekce zdravotnických přístrojů, instrumentária a zařízení) a pro dezinfekci při činnostech epidemiologicky závažných (úklid a dezinfekce provozoven kosmetiky, pedikúry, manikúry, kadeřnictví, holičství, masérské a rekondiční služby, solária).
Cleamen 520 je zvláště vhodný pro dezinfekci ploch v provozech se zvýšeným rizikem výskytu plísní a kvasinek.
Spektrum účinnosti:

Baktericidní
Fungicidní
Biocidní typ


bakterie G+ a G- včetně TBC
většina mikroskopických hub.
2,3 (domácnost, zdravotnictví, zemědělství
Na menší plochy doporučujeme aplikovat naředěný prostředek (viz. tabulka) mechanickým rozprašovačem ze vzdálenosti 40-50 cm. Na větší plochy aplikovat prostředek pomocí vědra a mopu. Prostředek lze použít i pro ponornou dezinfekci, například k dezinfekci pomůcek v holičství, kadeřnictví, kosmetických salónech, masérských salónech apod. V tom případě naředit prostředek v poměru 1:50 s vodou (20ml do 1 litru) a pomůcky nechat v pracovním roztoku 30 minut. Na závěr ošetřovaný povrch opláchnout vodou. Dezinfekci nechte působit na ošetřované ploše požadovanou dobu (viz. tabulka). Případné zaschnutí není na závadu. Po uvedené době je povrch dezinfikován. V průběhu této doby se nesmí plochy umývat ani stírat-proces dezinfekce by se předčasně ukončil.
Výhody použití:

Šetří čas a práci spojením úklidu a dezinfekce do jednoho kroku. Má spolehlivé dezinfekční účinky a velmi dobré čistící vlastnosti, příjemná vůně kryje dezinfekční pachy.
Ředění
Účinek na bakterie a plísně
spektra: A, V
(ČSN EN 13727, 14561, 1499, 1500, 1279)
Účinek na mykobakterie typu M. Tuberculosis
spektra: T, M
(ČSN EN 14348, 14563)
dezinfekční kategorie : 6 - 8
Účinná koncentrace a nezbytná doba působení:

30 minut30 minut
1 litr15 ml20 ml
10 litrů150 ml200 ml
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Prostředek nesmí přijít do přímého styku s potravinami, ale může být v potravinářství používán. Čistí a dezinfikuje v jedné fázi! Šetří čas a práci!
Provozovatel e-shopu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky