Cleamen 420 - odpady sanitární - Drogerie

Váš nákup bez DPH celkem:
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cleamen 420 - odpady sanitární

STRÁNKY PRODUKTŮ
Vysoce účinný prostředek k pročišťování plastových a keramických odpadů od umyvadel, sprch, pisoárů a WC. Odstraňuje rez, vodní a močový kámen.

Prostředek obsahuje vysoce koncentrovanou kyselinu sírovou, pracujte s ním proto s maximální opatrností a vždy používejte ochranné prostředky jako chemicky odolné gumové rukavice, brýle (štít) a PVC zástěru nebo oblek!
Prostředek se používá neředěný, nalévá se přímo z lahve POMALU do čistěného odpadu. Při ředění kyseliny se zbytkem vody v odpadu dochází k uvolnění velkého množství tepla a může dojít k varu, vývinu páry i k vytřikování kyseliny. Proto je důležitá pomalost aplikace, a proto je také láhev vybavena omezovačem průtoku, který při apliakci nikdy nesnímejte!

Po nalití prostředku v doporučeném množství do odpadu jej nechejte působit 15-30 minut a po uvolnění odpadu opakovaně propláchněte velkým množstvím vody. V případě zcela ucpaného odpadu, napřed odsajte vodu, mechanicky uvolněnte části odpadu a potom po malých dávkách postupně dávkujte Cleamen 420.
běžná dávka podle druhu odpadu
umyvadlový sifon
úklidová výlevka
WC odpad
dávka v ml
150 ml250 ml500 ml
doba působení v minutách152530
pH koncentrátu: 1

Pozor, abyste stykem s kyselinou nepoškodili okolí odpadu, zejména barevné plastové součásti výlevky. Pozor žíravina! Přípravek obsahuje koncentrovanou kyselinu sírovou, která se naléváním do sifonu prudce zahřívá.

Prostředek odstraňuje rez a vodní kámen. Máte li staré rezavé ocelové odpadní trubky nedoporučujeme tento přípravek používat. Pozor, prostředek může poškozovat (měnit barvy) různé citlivé materiály jako například Granit a některé typy nerezů a jiných kovů, vyvarujte se proto jejich potřísnění, nebo na skrytém místě ověřte, zda se nemění! Zamezte potřísnění pokožky! Chraňte si oči! V případě zasažení okamžitě omývejte pokožku velkým množstvím vody! V případě potřísnění oděvu jej okamžitě svlékněte a pokožku omyjte vodou a mýdlem!
Provozovatel e-shopu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky