Cleamen 240 - trouby, grily - Drogerie

Váš nákup bez DPH celkem:
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cleamen 240 - trouby, grily

STRÁNKY PRODUKTŮ
Prostředek je určen na odstraňování připálenin z pečících trub, grilů a digestoří, skla krbových kamen apod. Používá se neředěný, nanáší se pomocí rozprašovače na čištěné místo.

Po nanesení nechte působit 5 - 15 min. Pokud je to možné zahřejte znečištěný povrch (max. na 40°C), docílíte tak rychlejší reakce. Po určené době působení povrch dobře několikrát omyjte čistou vodou pomocí houby a vytřete do sucha.
Při silnějším znečištění použijeme na uvolnění nečistot vhodný pad (nesmí poškrábat povrch), nebo kartáč. Na větší plochy doporučujeme používat Cleamen tlakový rozprašovač 360°.

Používejte důsledně ochranné prostředky jako gumové rukavice, brýle, zástěru a respirátor.
Zabraňte styku s pokožkou a vdechování aerosolu při aplikaci.

Nepoužívat na hliník a materiály neodolné alkaliím
Osobní zkušenost

Se vší odpovědností si trufám trvdit, že tento produkt považuji za "vlajkovou loď" celého sortimentu. Je úplně jedno zda se zaměříme na profesionální kuchyň nebo jen na domácnost, v každém případě umytí trouby, sporáku nebo grilu je extrémně náročnou prací. Tuto práci ženy rády přenechají svým protějškům silného pohlaví, ale i pro ně je to práce neoblíbená. S tímto produktem si klidně běhm údržby sporáku stíhám dát i kávu, on pracuje za mne. Dokonale rozpouští připáleniny a jen zřídka kdy jsem nucen použít k mytí ještě houbičku s padem k odstranění vytrvalých částeček.
Provozovatel e-shopu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky