Cleamen 220 - Nerez leštič - Drogerie

Váš nákup bez DPH celkem:
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cleamen 220 - Nerez leštič

STRÁNKY PRODUKTŮ
Je určený k leštění nerezových povrchů a zařízení v kuchyňské oblasti. Zanechává lesk a povrch je odolnější vůči znečištění, rozpouští a uvolňuje mastnoty a ohmatky, čímž také usnadňuje čištění.

Prostředek se používá neředěný. Leštěné plochy musí být zbaveny nečistot (k mytí použijte Cleamen 210 nebo 100/200 ve vhodné koncentraci dle stupně znečištění).
Nanáší se rozprašovačem ve velmi malém množství na čisticí utěrku nebo přímo na očištěné plochy. Dobře jej vetře do povrchu a suchou utěrkou tyto plochy přeleštěte. Není vhodný do prostor mimo kuchyňská zařízení, jako jsou zábradlí a plochy ve veřejných prostorách (výtahy) má mastný charakter a obsažené tuky by mohly znečišťovat oděvy osob.

Neobsahuje nebezpečné látky, je vhodný do potravinářského prostředí.
Osobní zkušenost

"Nerez leštič" začal slavit úspěch v důsledku hygienických kontrol ve stravovacích provozech. Každý si dokáže představit nerezové plochy nebo doplňky, byť dokonale umyté a vydezinfikované, ovšem s trvalými stopami po mycích prostředcích. Žádná hygienická kontrola neponechala tento stav bez povšimnutí a pak přišel na řadu právě "Nerez leštič".
Provozovatel e-shopu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky