Cleamen 210 - Gastron - Drogerie

Váš nákup bez DPH celkem:
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cleamen 210 - Gastron

STRÁNKY PRODUKTŮ
Prostředek je určen na čištění veškerých kuchyňských povrchů a zařízení včetně nerezů a laminátových povrchů. Má silný odmašťovací účinek a výrazný mycí efekt v potravinářských i průmyslových oblastech.

Dobře čistí digestoře, mastný prach i v průmyslu, znečištění od sazí, skla krbových kamen, mastnotu ze strojů i spalovacích motorů.
Na běžný úklid pro lehká a střední znečištění přípravek naředíme dle návodu, na silné znečištění použijeme koncentrát. Na menší plochy aplikujeme pomocí rozprašovače nebo lépe zpěňovače ze vzdálenosti cca 20 cm a necháme chvíli působit. Poté povrch setřeme utěrkou, houbou, nebo mikrovláknem. Při silnějším znečištění použijeme na uvolnění nečistot pad, nebo kartáč.

Povrch vždy nakonec opakovaně opláchneme čistou vodou.

Na čištění podlahových ploch naředíme dle míry znečištění do vědra a plochu systematicky vymopujeme. Na silně znečištěná místa nastříkáme před mopováním koncentrát ve formě pěny a nečistoty uvolníme padem, nebo kartáčem. Při pravidelném používání doporučujeme cca jednou za týden opláchnout podlahu čistou vodou.
Dávkování
Míra znečištění
******
sprejové číštění ml/ litr
250 ml500 mlneředěný
pH roztoku
12,2012,4013,00
Dávkování
Míra znečištění
******
do vědra ml/10 litrů
20 ml50 ml100 ml
pH roztoku
9,009,5010,00
pH koncentrátu :  13

Prostředek není vhodný na povrchy citlivé na alkálie, zejména na hliník. V případě použití je nenechávejte dlouhodobě působit.
Nepoužívejte na podlahy ošetřené metalickými vosky, došlo by k jejich odmytí.
Osobní zkušenost
Tento produkt je běžně žádán zejména ve stravovacích provozech a jeho použítí je hlavně zaměřeno na plochy silně zamaštěné a na těžko dostupná místa např. za konvektomatem, za sporákem za varnými soupravami, ...

Ovšem největší úspěch produkt zaznamenal při dokonalém mytí stěn bytu postiženého požárem. Navštivte stránku "Kuriozity" na tomto webu a podívejte se na výsledek práce s tímto produktem.
Provozovatel e-shopu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky